HEFRA - prezent na specjalne okazje

HEFRA - prezent na specjalne okazje

Opublikowany

Prezent oficjalny rządzi się nieco innymi zasadami, niż prezenty dla grona najbliższych, dlatego przy jego wyborze łatwiej o niestosowność – i jednocześnie trudniej o decyzję. A poszukiwania prezentów idealnych dla partnerów biznesowych są jeszcze trudniejsze. Oto kilka praktycznych propozycji dla tych, którzy poszukują czegoś innego niż czekoladki i butelka dobrego alkoholu.

PAU_1000.JPG
W przypadku prezentów, zwłaszcza biznesowych, nie trudno o gafę. Przy wyborze takiego prezentu warto przede wszystkim pamiętać o jakości. Przy oficjalnych okazjach sprawdzi się renomowana marka i połączenie funkcjonalności z ekskluzywnością. A takie właśnie są produkty HEFRY.

Nożyk do papieru, wizytownik, cukiernica

hefra-62.jpg
Nożyk do rozcinania kopert i papieru z wysokiej jakości srebra sprawdzi się na biurku każdego prezesa i dyrektora. Ozdoba biurka, a jednocześnie praktyczny przedmiot, z którego można korzystać na co dzień przy otwieraniu korespondencji. Gadżet, a jednocześnie poręczny drobiazg. Podobną ozdobą gabinetu może być też stojak na wizytówki, czyli wizytownik, posrebrzany lub ze srebra. Albo cukiernica. Jedną z najbardziej wyrafinowanych cukiernic polskiej marki jest słynna ozdobna Fragetka. Warto przyjąć zasadę, że małe elementy wysokiej jakości, do wykorzystania zarówno w biurze, jak i w domu - według uznania obdarowywanego – nigdy nie będą gafą. A przecież każdy z nas przeżywał prezentowe rozterki.

Serwetnik, obręcze do serwetek, patera

Hefra-OBRACZKI-2x3-05.jpg
Pozornie drobiazgi. Wykonane ręcznie z wysokiej jakości srebra elementy do ekspozycji serwetek – obręcze, w przypadku bawełnianych, lub serwetnik, w przypadku papierowych – to ekskluzywny prezent, który jednocześnie nie rzuca się w oczy pretensjonalnością. Łatwe do zapakowania, nieoczywiste i trudne do zdublowania ze względu na możliwość kolekcjonowania. Czy obręczy do serwetek może być za wiele….? Z kolei patera jest pomysłem o większym gabarycie, choć równie trafnym ze względu na funkcjonalność – sprawdzi się zarówno w gabinecie jako podstawka na słodkości, jak również na uroczyście nakrytym stole z tortem. 

Zestaw łyżeczek, łyżeczka urodzinowa, kuferek na biżuterię

Hefra-KUFEREK-2x3-02.jpg
Ręcznie wykończone, srebrne łyżeczki do kawy i herbaty, pakowane w mniejszych i większych zestawach będą doskonałe „na specjalne okazje”. Osoba obdarowywana będzie mogła sama zdecydować, czy skorzysta z nich na co dzień, czy raczej zachowa dla wyjątkowych gości i na wyjątkowe przyjęcia. Srebro, z którego są produkowane powoduje, że bardziej przypominają biżuterię niż sztućce. Innym pomysłem – odpowiednim dla dam – jest srebrny kuferek na biżuterię. A dla najmłodszych łyżeczka urodzinowa z grawerem, która pozostanie trwała i uniwersalna. Zaleta sreber jako prezentów jest jeszcze jedna: w ich przypadku wątpliwość pod tytułem „a może on/ona już to ma” właściwie nie istnieje. HEFRĘ kolekcjonować można latami.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Śniadanie z HEFRĄ

temu

Jakie zasady obowiązują podczas najważniejszego posiłku dnia według etykiety savoir-vivre?
„Koziołki” – podstawki pod sztućce HEFRY. Mali bohaterowie stołu

temu

Planując eleganckie przyjęcie przy stole w pierwszej kolejności koncentrujemy się na pięknym obrusie, zastawie stołowej, kwiatach, tym jak posadzić naszych gości, jakie menu zaserwować. Oczywiście myślimy również o różnego rodzaju dekoracjach galanteryjnych – czy stół będzie miał nowoczesny charakter, czy może bardziej tradycyjny, a może połączenie jednego z drugi w bardziej eklektycznej formie. W tym wszystkim warto pamiętać o komforcie naszych gości, który zapewnią nie tylko wygodne krzesła i właściwe rozstawienie zastawy stołowej, ale również drobne elementy dekoracyjne i galanteryjne, które będą zdobić stół, jak również posłużą, ale również będą bardzo praktycznym gadżetem dla gości.
Idealny prezent na I komunię świętą

temu

Prezent z okazji I komunii świętej to bardzo ważna decyzja, przed wyborem której co roku stają rzesze rodziców i gości zaproszonych na uroczystość. Prezent komunijny musi być wartością, którą obdarowane dziecko doceni w dorosłym życiu.Złoty medalik, łańcuszek, krzyżyk, t
Srebro – inwestycja w piękno i przyszłość

temu

Łyżeczka urodzinowa "Bocianek"

Aby upamiętnić narodziny dziecka i stworzyć unikalny podarunek prezentujemy łyżeczkę urodzinową "Bocianek". Ze względu na okazję wytłoczono bociana na jej rękojeści.