Idealny prezent na I komunię świętą

Idealny prezent na I komunię świętą

Opublikowany

PAU_1274.JPG
Prezent z okazji I komunii świętej to bardzo ważna decyzja, przed wyborem której co roku stają rzesze rodziców i gości zaproszonych na uroczystość. Prezent komunijny musi być wartością, którą obdarowane dziecko doceni w dorosłym życiu.
Złoty medalik, łańcuszek, krzyżyk, to tradycyjne prezenty, ale warto wyjść poza schemat i o prezencie dla dziecka,przystępującego do I komunii świętej, pomyśleć np. jak o inwestycji w srebro, inwestycji w przyszłość. Tutaj idealnie sprawdzą się produkty HEFRY, których różnorodność pozwala na ogromny wybór, zaczynając od srebrnych łyżeczek do cukru, na których można wykonać grawerowane inicjały dziecka, a które mogą stanowić pamiątkę na całe życie.
Pięknym prezentem będą również eleganckie srebrne kuferki – szczególnie dla dziewczynek, jak również posrebrzane figurki, które można kolekcjonować, czy eleganckie szachy, ale również całe komplety srebrnych sztućców, które będą piękną komunijną pamiątką i wartością na dorosłe życie.
hefra-gp-56.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Śniadanie z HEFRĄ

temu

Jakie zasady obowiązują podczas najważniejszego posiłku dnia według etykiety savoir-vivre?
„Koziołki” – podstawki pod sztućce HEFRY. Mali bohaterowie stołu

temu

Planując eleganckie przyjęcie przy stole w pierwszej kolejności koncentrujemy się na pięknym obrusie, zastawie stołowej, kwiatach, tym jak posadzić naszych gości, jakie menu zaserwować. Oczywiście myślimy również o różnego rodzaju dekoracjach galanteryjnych – czy stół będzie miał nowoczesny charakter, czy może bardziej tradycyjny, a może połączenie jednego z drugi w bardziej eklektycznej formie. W tym wszystkim warto pamiętać o komforcie naszych gości, który zapewnią nie tylko wygodne krzesła i właściwe rozstawienie zastawy stołowej, ale również drobne elementy dekoracyjne i galanteryjne, które będą zdobić stół, jak również posłużą, ale również będą bardzo praktycznym gadżetem dla gości.
Srebro – inwestycja w piękno i przyszłość

temu

Podaruj dziecku szczęście ukryte w srebrnej łyżeczce

temu

Towarzyszące od urodzenia szczęście, dobre zdrowie i pomyślność losu - każdy z nas choć raz poznał w życiu taką osobę. W Polsce mówimy wówczas, że ktoś taki „urodzony jest w czepku”, a w krajach anglosaskich zwykło się określać takie osoby mianem urodzonego ze srebrną łyżeczką w ustach. Oto skąd wzięła się ta piękna legenda.