Sztućce HEFRA - najlepszy prezent na nową drogę życia

Sztućce HEFRA - najlepszy prezent na nową drogę życia

Opublikowany

Tradycja głosi, że młoda para do nowego domu powinna wprowadzić się z własną łyżką. To dlatego tak popularnym prezentem ślubnym jest ofiarowanie nowożeńcom zestawu sztućców. Oczywiście w zależności od możliwości finansowych, dzisiaj wybór jest ogromny. Poczynając od sztućców ze stali szlachetnej, aż po takie, jak HEFRA - platerowane, czy w całości ze srebra. Jest to prezent, który nie tylko sprawi prawdziwą radość, ale również będzie elegancką pamiątką, która pozostanie w rodzinie na lata i będzie pięknym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia oraz osoby, która je podarowała.

PIE_0001.JPG

Zwyczaj dawania prezentów

PIE_9801.JPG
Zwyczaj znany jest od pokoleń. Etnolodzy mówią wręcz, że od początku istnienia człowieka, gdyż obdarowywanie było jednym z podstawowych elementów wielu kultur, niezależnie od szerokości geograficznej. Dawniej obdarowywanie miało symbolizować pokojowe zamiary, z czasem jednak stało się nieodłączną formą kultury uczczenia ważnych uroczystości, którą niewątpliwie jest ślub. Szukając podarunku dla nowożeńców zwracamy uwagę na to, aby był on praktyczny i sentymentalny. Piękna zastawa stołowa to nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim najlepszy powód do celebrowania wspólnych posiłków. Niezależnie, czy będzie to kolacje we dwoje, czy czas z dziećmi i rodziną, dla Polaków wspólne zasiadanie do stołu to bardzo ważna tradycja. To dlatego chcemy przekazać ją nowożeńcom. Niezależnie od okazji doskonale sprawdzi się zastawa stołowa HEFRY. To prawdziwa biżuteria stołu, dzięki której możemy wspominać ślub, wesele i bliskich, którzy zadbali o piękną oprawę w postaci wyjątkowych prezentów.

Sztućce z grawerem na ślub

PAU_1180.JPG
Na pamiątkę ślubu warto jest wygrawerować np. datę lub dedykację, świadczącą o miłości bliskich do małżonków. W ten sposób prezent nabierze unikalności i wyjątkowości. To osobisty akcent, który uświetni wspomnienia młodej pary, zwłaszcza, że wszystkie elementy galanterii stołowej HEFRY można dowolnie wygrawerować. Dzięki ponadczasowemu stylowi produktów HEFRY nowożeńcy zyskają również pewność, że kolejne dokupione elementy z kolekcji będą doskonale współgrały z resztą zastawy. Piękne sztućce, zdobione patery, eleganckie cukiernice i świeczniki wyróżnia ręczne rzemiosło i ponadczasowe wzornictwo od blisko 200 lat. Połączone z nowoczesną technologią dają gwarancję niezwykłej trwałości.

Co mówią sztućce?

PAU_1516.JPG
Kolekcje HEFRY to połączenie historii z nowoczesnością i powrót do źródeł poprzez odtworzenie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju kolekcjonerskich fasonów. Sztućce –dzięki ekskluzywności -  świadczą o guście i smaku właścicieli. Odpowiednio dobrane, nadają szczypty luksusu każdej dekoracji stołu, dzięki czemu każde danie nabiera charakteru. Z HEFRĄ łatwo zmienić zwyczajny posiłek w romantyczną kolację w blasku świec. Podniosłości nabierają również spotkania przy stole z przyjaciółmi i rodziną, zwłaszcza, że nowożeńcy często podejmują gości lub organizują kameralne spotkania w nowym domu. Trudno więc wyobrazić sobie lepszy prezent z okazji ślubu, niż luksusowa zastawa, która przez lata będzie towarzyszyć w najważniejszych uroczystościach. HEFRA to jedyny polski producent produkujący wyroby wykonywane w całości ze srebra,platerowane srebrem (tj. pokryte cieniutką warstwą kruszcu) oraz ze stali nierdzewnej. Srebro znane jest z właściwości antybakteryjnych, dzięki czemu idealnie nadaje się również do codziennego użytku. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
HEFRA i „Ćmielów” – polskie marki łączą siły

temu

Od lat tworzą wysokiej jakości piękno wkomponowane w sztuką użytkową. Teraz połączyły siły i nawiązały współpracę handlową. Produkty HEFRY, największego i jedynego polskiego producenta srebrnych sztućców i galanterii stołowej będzie można kupić w wybranych Salonach Firmowych Polskiej Fabryki Porcelany „Ćmielów”. Z kolei produkty Ćmielowa będą dostępne w sklepach własnych HEFRY.
Wielkanocny stół według HEFRY

temu

Czy zastawa stołowa może być zdrowa? Oczywiście. Nie bez powodu od wieków na stołach obecne są sztućce i galanteria wykonane ze srebra. Dzięki swoim właściwościom, srebra nie tylko pięknie wyglądają, ale i hamują rozwój bakterii na swojej powierzchni. Planując wielkanocne spotkania przy stole, warto sięgnąć po elegancką zastawę – a przy tym nie tylko wyróżnić świąteczny dzień, ale i zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.
Podaruj najpiękniejszy prezent na dzień kobiet

temu

Kobiety przez wielu określane są ósmym cudem świata. Być może dlatego Dzień Kobiet przypada właśnie 8 marca. Z tej okazji podaruj ukochanej, mamie lub wyjątkowej w twoim życiu kobiecie coś niezwykłego. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, zainspiruj się naszymi propozycjami! Podaruj odrobinę luksusu.
Wielkanoc z polskimi srebrami HEFRY na stole

temu

Każdy, kto ceni piękno i lubi, kiedy świąteczny czas mija w wyjątkowej atmosferze, zdąży jeszcze przez Wielkanocą wybrać ulubione srebra i platery, które najlepiej przystroją wielkanocny, wiosenny stół. Ale nie każdy wie, że srebrna zastawa stołowa jest również zdrowa. Dzięki swoim właściwościom, srebra nie tylko pięknie wyglądają, ale i hamują rozwój bakterii na swojej powierzchni. Planując wielkanocne spotkania przy stole, warto sięgnąć po elegancką zastawę – a przy tym nie tylko wyróżnić świąteczny dzień, ale i zadbać o zdrowie najbliższych. To może być najlepszy prezent.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.